+48 501 084 004

Plisy Białołęka, Plisy Warszawa

Plisy Białołęka to nie tylko element wyposażenia zapewniający ochronę wnętrza przed promieniami słonecznymi, ale także ważny element dekoracyjny. Plisy do okien mogą być montowane zarówno od góry, jak i od dołu. To łatwy sposób, który wyróżnia plisy na okna od standardowych rolet dotychczas najczęściej montowanych w oknach. Plisy zapewniają możliwość regulacji intensywności wpuszczanego do wnętrza światła, co doskonale sprawdzi się zarówno w domach, jak i mieszkaniach. Plisy okienne to nowoczesne rozwiązanie, które idealnie zwiększy design pomieszczenia. Konstrukcja w kształcie harmonijki stanowi świetny dodatek zapewniając przestrzeni urozmaicenie.
Posiadamy też systemy, które obsługuje się za pomocą sznurka, zazwyczaj na nietypowe okna, trójkąty trapezy itp.Plisy możemy zamontować przy szybie jak i na ramie okiennej, profil jest cienki i nie ogranicza użyteczności okna przy otwieraniu.

Zapraszamy do kontaktu, wycena i montaż bezpłatny.

Usługi dla klientów indywidualnych świadczymy na terenie Warszawy 
( Warszawa Białołęka, Bemowo, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Północ, Praga Południe, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola , Żoliborz.) Województwa Mazowieckiego ( Pruszków, Legionowo, Otwock, Wołomin, Nowy Dwór Mazowiecki, Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki, Piastów, Sulejówek, Ząbki, Konstancin-Jeziorna, Marki, Kobyłka, Zielonka, Józefów, Milanówek, Łomianki, Błonie, Góra Kalwaria, Brwinów, Karczew.)
Dalsze realizacje po uzgodnieniu telefonicznym

2022-07-17T21:53:53+02:00