+48 501 084 004

Plisy Bielany

Plisy Bielany – rodzaj osłony okiennej charakteryzujący się tkaniną poskładaną w harmonijkę tzw. Plisa,

Żaluzje plisowane okienne, sterowanie tego produktu głównie odbywa się manualnie za pomocą uchwytów zamieszczonych w profilu. Standardową plisą mamy możliwość zasłonięcia dowolnego fragmentu okna. Możemy przesuwać plisę zarówno od góry okna jak i od dołu okna.

Posiadamy też systemy, które obsługuje się za pomocą sznurka, zazwyczaj na nietypowe okna, trójkąty trapezy itp.

Jak już jesteśmy przy nietypowych oknach, warto wspomnieć, że jest to jedyna osłona w tym momencie na rynku, gdzie możemy zasłonić prawie każdy kształt okna.

Plisy Bielany możemy zamontować przy szybie jak i na ramie okiennej, profil jest cienki i nie ogranicza użyteczności okna przy otwieraniu.
Plisy Bielany to nie tylko element wyposażenia zapewniający ochronę wnętrza przed promieniami słonecznymi, ale także ważny element dekoracyjny. Plisy do okien mogą być montowane zarófwno od góry, jak i od dołu. To łatwy sposób, który wyróżnia plisy na okna od standardowych rolet dotychczas najczęściej montowanych w oknach. Plisy zapewniają możliwość regulacji intensywności wpuszczanego do wnętrza światła, co doskonale sprawdzi się zarówno w domach, jak i mieszkaniach. Plisy okienne to nowoczesne rozwiązanie, które idealnie zwiększy design pomieszczenia. Konstrukcja w kształcie harmonijki stanowi świetny dodatek zapewniając przestrzeni urozmaicenie.
Posiadamy też systemy, które obsługuje się za pomocą sznurka, zazwyczaj na nietypowe okna, trójkąty trapezy itp.Plisy możemy zamontować przy szybie jak i na ramie okiennej, profil jest cienki i nie ogranicza użyteczności okna przy otwieraniu.

Profile występują praktycznie w każdym kolorze stolarki okiennej.

Usługi montażu plisy realizujemy na terenie Warszawy i okolic.

Zapraszamy do kontaktu, wycena i montaż bezpłatny.

Usługi dla klientów indywidualnych świadczymy na terenie Warszawy 
( Warszawa Białołęka, Bemowo, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Północ, Praga Południe, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola , Żoliborz.) Województwa Mazowieckiego ( Pruszków, Legionowo, Otwock, Wołomin, Nowy Dwór Mazowiecki, Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki, Piastów, Sulejówek, Ząbki, Konstancin-Jeziorna, Marki, Kobyłka, Zielonka, Józefów, Milanówek, Łomianki, Błonie, Góra Kalwaria, Brwinów, Karczew.)

Dalsze realizacje po uzgodnieniu telefonicznym

2023-03-31T16:37:44+02:00