+48 501 084 004

Żaluzje drewniane Białołęka Żaluzje drewniane Warszawa

Żaluzje drewniane Białołęka to produkt wykonany z naturalnych surowców. W naszej ofercie żaluzje występują w dwóch szerokościach 25mm oraz 50mm.
25mm są przeznaczone do zasłonięcia mniejszych powierzchni i montowane są bezpośrednio przy szybie bądź na ramie okiennej.
50mm są przeznaczone do montażu na większych powierzchniach, najczęściej do sufitu lub ściany. Zdecydowanie najpopularniejsze żaluzje na rynku. Wygląd i dopasowanie koloru do wnętrza nada pomieszczeniu nowoczesny wygląd.
Żaluzje drewniane Białołęka to produkt naturalny pasujący nie tylko do domów, mieszkań, ale także w miejscu pracy, biurze.
Do żaluzji drewnianych wprowadziliśmy wiele rozwiązań mocowania, tak aby była możliwość montażu żaluzji drewnianych na każdym oknie.

Żaluzję drewniane są bardzo proste i łatwe w utrzymaniu czystości  najlepiej sprawdzają się środki w sprayu lub zwykła bawełniana szmatka, w ten prosty sposób można wyczyścić żaluzję.

Zapraszamy do kontaktu, wycena i montaż bezpłatny.

Żaluzje drewniane Białołęka – usługi dla klientów indywidualnych świadczymy na terenie Warszawy 
( Warszawa Białołęka, Bemowo, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Północ, Praga Południe, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola , Żoliborz.) Województwa Mazowieckiego ( Pruszków, Legionowo, Otwock, Wołomin, Nowy Dwór Mazowiecki, Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki, Piastów, Sulejówek, Ząbki, Konstancin-Jeziorna, Marki, Kobyłka, Zielonka, Józefów, Milanówek, Łomianki, Błonie, Góra Kalwaria, Brwinów, Karczew, Babice)
Dalsze realizacje po uzgodnieniu telefonicznym

2022-08-23T21:27:52+02:00